Wydatki na opiekę nad zakażonymi HIV pacjentami w dobie wysoce aktywnej terapii antyretrowirusowej ad 7

Chociaż nasze wyniki nie uzasadniają wysokich kosztów wysoce aktywnej terapii przeciwretrowirusowej, wskazują, że poprawa leczenia zakażeń wirusem HIV przyniosła znaczne korzyści ekonomiczne. Nasze odkrycia potwierdzają pogląd, że decyzje dotyczące stosowania nowych terapii nie powinny opierać się wyłącznie na kosztach uzyskania tych metod leczenia Finansowanie i ujawnianie informacji
Wspierane przez umowę o współpracy (HS08578) między RAND a Agencją ds. Badań i Jakości w Ochronie Zdrowia, z dodatkowym dofinansowaniem z Administracji Zasobów Zdrowia, Narodowego Instytutu Zdrowia Psychicznego, Narodowego Instytutu ds. Narkomanii i Narodowego Instytutu Zdrowia Badania nad Zdrowiem Mniejszości za pośrednictwem Narodowego Instytutu Badań Stomatologicznych oraz grant Narodowego Instytutu Zdrowia Dziecka i Rozwoju Człowieka (R01-HD35040). Dr Bozzette był starszym pracownikiem naukowo-badawczym ds. Badań i rozwoju służby zdrowia w Departamencie ds. Weteranów podczas prowadzenia tego badania.
Author Affiliations
Od RAND Health, Santa Monica (SAB, GJ, DFM, AAL, SCM, SHB, AR, MFS, DPG); Uniwersytet Kalifornijski, San Diego (SAB, DT); Uniwersytet Kalifornijski w Los Angeles (AAL, MFS); i Veterans Affairs San Diego Healthcare System (SAB, DT) – wszystko w Kalifornii.
Wyślij prośby o przedruk do Dr. Bozzette a z RAND, 1700 Main St., Santa Monica, CA 90407-2318, lub w [email protected].
dodatek
Miesięczne wydatki na opiekę nad zakażonymi HIV pacjentami. Dodatek.
[patrz też: nerka podkowiasta leczenie, ekstubacja, wątroba muszkatołowa ]
[hasła pokrewne: rezerwa ślimakowa, tętniak przegrody międzyprzedsionkowej bez cech przecieku, choroby mortona ]